Beyoğlu Mimarlık Firması

Beyoğlu Mimarlık Ofisi ;


Şirketimiz 2006 yılında ARVONA Yapı Mimarlık Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak , İstanbul Çekmeköy’de açılmıştır. "ARVONA MİMARLIK" alışveriş merkezleri, eğitim yapıları, oteller, hastaneler, konferans salonları, sinemalar,iş merkezleri, villalar ve konutları içeren geniş çaplı, her tip yapı konusunda deneyimli . Sahip olduğu insan gücü ve geliştirdiği sistemleri ile bir projeyi en başından en sonuna kadar yönetebilen, mimari ve iç mimari proje, inşaat proje yönetimi hizmetleri vermektedir.

Beyoğlu Mimarlık Ofisimiz; Mimarlık ve İç mimarlık hizmetlerinden bağımsız olarak eksiksiz hizmet veren bir  İnşaat Proje Yönetim  firmasıdır. İnşaat programının başlangıcından sonuna kadar tüm tasarım, proje ve uygulama safhalarını içerisine alan “Yatırımcı Temsilcisi” sıfatı ile Proje Yönetim hizmetlerini sunar.
İnşaat proje yönetimi dahilinde yaptığımız hizmetlerimizi tarif etmek gerekirse şöyle sıralayabiliriz. Sözleşmelerde tarif edilen kalite standartlarından ödün vermeden aşağıda her birini tek tek açıklayacağımız konu başlıkları ile tasarım öncesinden başlayarak işin tesliminden sonraki anahtar teslimine kadar geçen etapların tamamını veya belli bir kısmının planlanmasının Yatrımcı  adına temsilci sıfatıyla yönetilmesini kapsamaktadır.

Beyoğlu Mimarlık Firması; İş sürelerinde meydana gelmesi muhtemel gecikmeleri önceden görmenizi sağlar, Bütçe dışına taşmaların engellenmesi sağlanır, Projenin başından sonuna kadar maliyetleri denetler ve bütçeden tasarruf bile sağlanabilir, Sözleşme şartlarına uyum ve uyumsuzluklar ayrıştırılır, İnşaat sektöründeki türlü yolsuzluklardan sizi korur, İleriye yönelik oluşması muhtemel teknik sorunların önüne geçilir, Tasarım-zaman-bütçe optimizasyonu sağlar, Tüm resmi işlemlerde sürat ve ekonomi sağlanır, Hangi etapta ne gibi dökümantasyona ihtiyaç olabileceğini önceden ön görerek daha sağlıklı proje dokümantasyonunu temin eder, Tutarlı ve profesyonel bir kadro ile çalışma rahatlığı sağlar, Proje süresince nakit akışınızı planlamanızı sağlar,Her üründeki en üst kalite ürün ve hizmetin alımını,zamanında ve bütçeye uygun olarak temin eden bilgili ve piyasanın içinden bir takım sağlar,İş tesliminden sonraki süreçte her kalem işte sıfır eksikle iş teslim almanızı sağlar.


İmar Durumu Sorgulama
Yönetmelikler - İşlemler