arvona4

ARVONA MİMARLIK

2006 yılında ARVONA Yapı Mimarlık Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak , İstanbul Çekmeköy’de Kurulmuştur . "ARVONA MİMARLIK" alışveriş merkezleri, eğitim yapıları, oteller, hastaneler, konferans salonları, sinemalar,iş merkezleri, villalar ve konutları içeren geniş çaplı, her tip yapı konusunda deneyimli . Tasarım Gücü Yüksek, Sahip olduğu insan gücü ve geliştirdiği sistemleri ile bir projeyi en başından en sonuna kadar yönetebilen, mimari ve iç mimari proje, inşaat proje yönetimi hizmetleri vermektedir.

arvona2

 

ARVONA MİMARLIK

ofislerinde, şantiyelerinde, Üretim ve montajın her aşamasında çalışan tüm personelini ve iş ortaklarını korumak için, kapsamlı Çevre, Güvenlik ve Sağlık (ÇGS) politikası uygular. ÇGS Yönetim Sistemi, ISO 14001:2007 Çevresel Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 Mesleki Sağlık ve Güvenlik Yönetim Sistemi standartlarına dayanır

arvona5

 

      ARVONA MİMARLIK

  Kalite Yönetim Sistemini özümsenmiş , hızlı karar vermek ve uygulamaya geçebilmek için, minimum bürokrasi ve dokümantasyon prensiplerine dayanılarak oluşturulmuştur. Alman Standartları Enstitüsü’nün (QA) belgelendirme kuruluşu, Ve TÜRKAK-ISO 9001:2008 sertifikasının geçerliliğinin devamı için şirketimizde periyodik denetlemeler gerçekleştirmektedir.

İmar Durumu Sorgulama
Yönetmelikler - İşlemler